Cheese shop & Sandwich deli

Náš cheese shop funguje každý pracovní den a můžete zde sehnat ty nejlepší farmářské sýry z českých luhů a pastvin a ty nejzajímavější sýry celé Evropy. Kromě vitríny nabité sýry nabízíme ještě jiné poctivé delikatesy jako jsou prémiové uzeniny, olivy a podobně. Každý všední den 10-17 v rámci cheese shop & sandwich deli můžete ve Winehoodu sehnat i čerstvé řemeslné pečivo od Hostináře.V rámci našeho cheese shopu pro vás máme otevřeno i jako sandwich deli, kde každý pracovní den nabízíme k snídani, svačině i obědu naše sandwiche a další přílohy k nim. Sandwich děláme z top pečiva, které plníme co to jde našimi sýry, pastrami a dalšími neodolatelnými lahůdkami v různých kombinacích. Sledujte naše menu na instagramu nebo www.winehood.sebou.cz a zastavte se nebo si sandwich nechte připravit a vyzvedněte. Sandwich je možné objednávat i na Woltu, pokud za náma nestíháte zaskočit. 


Také Vám můžeme doporučit náš Cheese box plný lokálních a zahraničních prémiových sýrů, který můžete vzít ke kamarádům na návštěvu nebo oslavu, do kanceláře kolegům, jako narozeninový dárek pro kamaráda gurmána nebo jen tak na doma. Do cheese boxů používáme jen naše oblíbené kvalitní řemeslné produkty a objednat si jej můžete na telefonu nebo na www.winehood.sebou.cz


otevírací doba:

Po-Pá 10-17, na tuto dobu automaticky navazuje provoz winebaru až do 22/23 hodin. 

sledujte nás na IG, kde se dozvíte, co se u nás děje nebo odebírejte náš zpravodaj (1x za měsíc souhrn toho, co je u nás nového)
@winehood_cz

Zpět do obchodu