Leo Vanin

Webová stránka značky: Leo Vanin


Azienda Agricola Leo Vanin se nachází v srdci oblasti Treviso, konkrétně v místě zvaném Settolo, mezi řekou Piave a kopci. Mezi vinohrady, které sadili už praděda Giovanni a jeho bratr Venanzio, se nachází malé venkovské sídlo, které vlastní rodina Mattiazzo po více než století. Dříve se víno vyrábělo pro rodinnou spotřebu a pro barter za jiné zboží. Za vinařstvím nyní stojí Leo, který jej před 20ti lety zdědil od svého otce, který jej zdědil od jeho dědy Giovanniho. S výrobou mu pomáhá jeho žena a dvě dcery, Mara a Jessica.


Prosecco je produkováno pouze z hroznů z vlastních vinic, které zaujímají plochu cca 6 ha a o které rodina pečuje po celý rok. Díky vinicím v různých polohách může vinařství nabídnout tři hlavní apelace pro Spumante Prosecco jako jsou Valdobbiadene Superiore DOCG, Asolo Superiore DOCG a Treviso DOC.
Na stejné půdě zasadili také více než 200 olivovníků 5ti různých kultivarů a z jejich plodů vyrábějí jejich Extra Virgin olivový olej.

Žádné produkty značky Leo Vanin nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení